שמירה על מראה עור הפנים

מראה עור הפנים טיפולי מזותרפיה

עור פנים בריא מבטיח מראה אסתטי מרשים וזוהר. על מנת  לשמור על עור הפנים צריך ראשית כל לשתות הרבה מים. שתיית 10-15 כוסות מים ביום מונעת הופעת פצעים, מבטיחה עור חלק ומומלצת עבור גברים ונשים בכל הגילאים. בנוסף ניתן לבצע טיפולים אסתטיים וקוסמטיים שונים על מנת להקנות מראה עור רענן לפנים.

מראה עור הפנים טיפולי מזותרפיה

 

טיפולי מזותרפיה?

דרך אחת לשמור על עור הפנים והמראה שלו היא לעבור טיפולי מזותרפיה. זהו הליך קוסמטי לא ניתוחי שמבוצע באמצעות הזרקת כמויות קטנות של תרכובות הומיאופתיות. התרכובות כוללות תמציות של צמחים, מינרלים, אנזימים וויטמינים. הטיפול עוזר לשבור תאי שומן ולהתמודד עם שורה ארוכה של בעיות רפואיות. בנוסף, הוא מתאים למצבים כמו:

  • צלוליטיס
  • אזורי שומן יתר מקומיים
  • קמטי פנים וצוואר
  • פצעי אקנה
  • סימני מתיחה

תדירות הטיפול משתנה בהתאם לנסיבות ואפשר לראות תוצאות כבר אחרי שתי זריקות. עם זאת, תוצאות קבועות לטווח ארוך ניתן להשיג באמצעות תחזוקה שוטפת אחת למספר חודשים.

המרצת זרימת הדם להסרת תאי עור מתים

שמירה על עור הפנים מחייבת המרצה של זרימת הדם להסרת תאים מתים. מומלץ להשתמש בשיבולת שועל להכנה מהירה ולערבב אותה במעט מים. את התערובת מעסים על הפנים במשך כמה דקות כדי לרענן את העור ולהזרים אליו את הדם. אפשרות אחרת שמשיגה תוצאה דומה היא עיסוי של הפנים בתערובת של שקדים טחונים ודבש.

מה הקשר בין פעילות ספורטיבית ועור הפנים?

פעילות ספורטיבית חיונית לשמירה על המראה החיצוני ועל עור הפנים. תרגול יוגה פעם בשבוע לפחות עוזר לתחזק את המערכות הפנימיות והוא מגביר את זרם הדם לעור הפנים והראש. כדאי גם להקדיש כמה דקות ביום לתרגול של נשימות נכונות, לשהות בתנוחות הפוכות כמו עמידת ראש או גשר ולעשות עמידת כתפיים כדי לספק עוד חמצן לאזור הפנים.

החשיבות של שגרת טיפוח

קשה לשמור על עור הפנים בלי שגרת טיפוח שמגנה עליו. יש להשתמש רק בתכשירי טיפוח שמתאימים לסוג העור, למרוח מדי יום ולהתייעץ עם אנשי מקצוע בכל מקרה של התלבטות.