איחוי קרום הבתולים

איחוי קרום הבתולים

קרום הבתולים הוא סממן חשוב במיוחד בתרבויות מסוימות. באותן תרבויות קרום זה, באם קיים אצל אישה, מעיד על טוהר ושלמות. במצבים בהם נקרע קרום הבתולים לפני הנישואין מכל סיבה שלא תהה, נשים יכולות כיום לשחזר אותו, כך שיוכלו להינשא בזמן שיש להן קרום בתולים. קריעה של קרום בתולים יכולה לנבוע כמובן מקיום יחסי מין, אך יכולה גם לנבוע מפציעה באזור המדובר, מהחדרה לא תקינה של טמפון וכדומה. יש אחוז מסוים של נשים אשר נולדות ללא קרום זה, וניתוח לצורך איחוי קרום בתולים מספק מענה גם עבורן. איחוי קרום הבתולים אפשרי באמצעות הליך כירורגי פשוט למדי, אשר מהווה פתרון נוח ודיסקרטי עבור נשים.

קרום בתולים – מהו?

בהיוולדה לכל אישה (99%) יש קרום דק המצוי בפתח של הנרתיק, קרום בתולים. יש סברות שונות לגבי תפקידו של קרום זה, והסברה הרווחת הינה שתפקידו למנוע מעצמים שונים לחדור בצורה לא רצויה לנרתיק. לצד הפונקציונאליות של הקרום, הוא מעיד על כך שאישה טרם קיימה יחסים. כאמור נושא זה חשוב יותר בתרבויות בהן מקפידים על כך שאישה תהה בתולה לפני מועד חתונתה.

שחזור קרום הבתולים

שחזור קרום בתולים אפשרי בהליך יחסית פשוט. היתרון הגדול הוא שמדובר בתהליך שמבוצע בצורה דיסקרטית, ולאחריו לא ניתן לדעת כי אותה אישה עברה הליך לצורך איחוי קרום הבתולים. אישה המעוניינת לעבור את הניתוח תעבור אותו תוך כדי שהיא מורדמת באופן מקומי, ללא צורך בהרדמה מלאה. הניתוח אורך כ- 20 דקות, ובמהלכו מתבצעת תפירה של הקרום באמצעות חוטים דקיקים אשר מתמוססים בעצמם כמה שבועות לאחר סיום ההליך. ההתאוששות מההליך אורכת כחצי שעה, ולאחריה ניתן לחזור הביתה ולתפקד באופן רגיל.

האם ניתן לעבור את הניתוח ממש לפני החתונה?

באם את עומדת להינשא ובכוונתך לעבור ניתוח איחוי קורם הבתולים, מומלץ כי תגיעי לבצע את ההליך כשבועיים לפני מועד הצפי לקריעת הקרום. במסגרת ההליך נוצר מחדש קרום בתולים, אשר מתאחה במהלך הימים שלאחר הניתוח. המלצת הרופאים הינה לא להמתין יותר מידי זמן ממועד סיום הניתוח ועד לקריעת הקרום, עקב חשש להתגבשות יתר, אשר תקשה על קיום יחסי המין.

medical-563427_640

דיסקרטיות מלאה

חשוב לדעת כי ניתוח זה בטוח ודיסקרטי במיוחד, ולכן מתאים עבור נשים המעוניינות בשחזור הקרום מבלי שאף אחד ידע על כך. בעת קריעת הקרום תחוש האישה כאב מסוים, האופייני לכאב שתחוש אישה בתולה.