למען הבריאות שלכם: עברו לדאודורנט טבעי

המודעות לריח הזיעה הינה מודעות שנראה כי רוב האנושות נהנית ממנה. בניגוד לעבר, שאז החיים היו יותר ספונטניים והרבה פחות 'חופרים' בכל דבר. כיום מדפי הסופר מציעים לנו מלאי ענק ומגוון של תכשירים מתכשירים שונים כאשר כל אחד מהם מבטיח לנו גדולות ונצורות – מניעת ריח הזיעה למשך כל היום, יש כאלה המבטיחים את מניעת ריח הזיעה לעשרים וארבע שעות ויש גם את התכשירים שמבטיחים את ההגנה למשך שבוע או אפילו יותר.

מה זה דאודורנט, איך הוא פועל והאם זה לא מסוכן לבריאות?

דאודורנט-ללא-אלומיניום
דאודורנט טבעי – ליהנות מכל העולמות

דאודורנט – נעים להכיר (לפחות בגלל הריח)

הדאודורנט הרגיל מכיל חומרים כימיים שונים ומלחי אלומיניום שיחד הם נלחמים בבלוטות הזיעה ופשוט מצמצמים אותם. הבושם שמוסף בתוך הדאודורנט פועל על החלק הניחוחי של כל הסיפור… כלומר הוא מעניק תחושה רעננה וריחנית המעניקה לאדם שמשתמש בדאודורנט את התחושה האסתטית והמטופחת.

הבעיה היא כמובן שממש לא כדאי לנו לסתום את בלוטות הזיעה. הגוף שלנו זקוק להם והזיעה המשתחררת אסור לה להישאר בתוך הגוף. כי יחד עם הזיעה מפריש הגוף שלנו גם את הפסולת המיותרת ואת החומרים המיותרים והמזיקים, וכאשר הבלוטות הללו ייסתמו הרי שאין לנו את האפשרות לשחרר את הזיעה ובסופו של דבר גורם הדבר לנזק בלתי הפיך לפעמים, של מחלות שונות ומסוכנות ואפילו לסרטן.

כיום קיימת מודעות רבה לכל העניין עם הדאודורנט המכיל מלחי אלומיניום כאשר אנשים רבים הפסיקו להשתמש בדאודורנט מן הסוג הזה. במיוחד גברה המודעות בקרב נשים שהוזהרו כי מלחי האלומיניום עלולים חלילה לגרום לסרטן השד.

‫דאודורנט טבעי – דאודורנט ללא אלומיניום – הרבה יותר נעים להכיר…

כיום קיימים מגוון תכשירים טבעיים המבטיחים את מניעת ריח הזיעה. התכשירים הטבעיים פועלים על הזיעה מכיוון אחר ושונה לגמרי. הם לא מנסים כלל למנוע את הזיעה אלא שהם ממגרים רק את החיידקים שהם האחראיים לריח הזיעה. החיידקים הללו יושבים על העור של בית השחי וכאשר הם באים במגע עם הזיעה נוצר הריח. דאודורנט טבעי טוב צריך להתמודד רק נגד החיידקים מחוללי הריח כך שהגוף אינו נפגע ובלוטות הזיעה ממשיכות לבצע את המוטל עליהן.

המאמר באדיבות יול מלאכת ריפוי, יצרנית דאודורנטבעי+ העשוי 100% חומרים טבעיים