ליווי מלא לטבעונות – פרויקט 365

פרויקט 365

פרויקט 365 מבית "איך לעבור לטבעונות" מספק את כל המידע הדרוש למעבר לטבעונות בריאה מוסרית, ואקולוגית. החברים בפרויקט 365 מקבלים את כל המידע הדרוש כגון – סיבות לטבעונות, תזונה מאוזנת ובריאה, קבלת כל המרכיבים התזונתיים החשובים מהמזון כמו אומגה 3, חלבון, ברזל, סידן. בנוסף החברים בפרויקט 365 מקבלים טיפים כמו איך להתנהל מול חברים ובני משפחה שאינם טבעוניים, מה לעשות באירועים וארוחות משפחתיות (אילו תחליפים מהצומח ניתן להכין), מה לעשות במקרים של חוסרים חוסרים תזונתיים, ונושאים נוספים שנכללים במסגרת הליווי לטבעונות שמעניק הפרוייקט.

האנשים שמאחורי "פרויקט 365"

אביב עוז – מאמן אישי, תל אביבי, מטפל ומלווה אנשים לעבר יציבות רגשית, מעביר סדנאות, מנחה קבוצות, מעצב גרפי ומפיק דפוס לטבעונות, טבעוני אקטיביסט קרוב ל 6 שנים.

בטי חנוכי זמיר- בטי היא מאמנת אישית בתחומי ההתפתחות המקצועית ובתחום המשפחתי, עוזרת לחברות לעבור תהליכי שינוי דפוסים, צמיחה, ושיפור עבודת הצוות. טבעונית כשנתיים ומתגוררת בראש העין החדשה.

מטרת הפרויקט: הפרויקט מהווה מעין מדריך לטבעונות הכולל מאמרים, טיפים, מתכונים, לצורך המעבר לדרך חיים טבעונית ובריאה. מטרתו להוות בית תומך לקהילה הטבעונית – חדשים וותיקים כאחד – לכולנו יש מה ללמוד בכל שלב בחיים ובכלל זה מידע רב בתחום הבריאותי, המוסרי והאקולוגי. פרויקט 365 שואף להעניק כמה שיותר מידע שימושי ופרקטי בדרך לטבעונות. במסגרת הפרויקט וקבוצת הפייסבוק של הפרויקט תוכלו לקבל תשובה לכל שאלה על דרך החיים הטבעונית והבריאה.