שירותי אמבולנס פרטי במקרים קשים של שפעת

אמבולנס פרטי במקרי שפעת

יש שירותים שונים אשר היינו מעדיפים לא להזדקק להם אף פעם, אבל ברגע האמת מובן הוא שלא ניתן יהיה להסתדר בלעדיהם. אחד מהם הוא כמובן שירותי אמבולנס במקרה של בעיה רפואית חמורה כל שהיא. שירותי אמבולנס פרטי יכולים להציל חיים ולעשות את ההבדל בין טיפול רפואי מהיר, יעיל ומעשי לבין סכנת חיים ממשית. אף על פי כן, רבים אינם מזהים בצורה נכונה את הצורך בהזמנת אמבולנס. את הדוגמא הטובה ביותר לכך ניתן לראות באופן ההתמודדות הנפוץ עם מחלות עונתיות.

שפעת נגרמת מוירוס אחד המכונה בעגה המקצועית "אינפלואנזה". זו מחלה המצריכה אשפוז ובמקרים קיצוניים ישנם סיבוכים העלולים לגרום מוות. המחלה מתחילה כידוע עם חובה גבוה המטפס עד 38 מעלות, מלווה בחולשה, בשיעול יבש, בכאבי ראש ובכאבי שרירים ופוגעת בצורה אנושה באיכות החיים. הדרך הטובה למנוע את התפרצות המחלה היא להתחסן. מלבד הקהל הרחב, המלצה של משרד הבריאות וגורמים מקצועיים אחרים תקפה לגבי חיסון לקבוצות סיכון:

  • מבוגרים מעל גיל 65
  • מאושפזים עם מחלות כרוניות
  • חולים עם מחלות לב, ריאות, כליה או כבד

מעבר לכך, אוורור של הבית ושמירה על היגיינה וניקיון חשובים גם הם לצורך מניעת המחלה. עם זאת, ניתן לעבור את המחלה ללא צורך בבדיקה או בטיפול רפואי במידה ומזהים את התסמינים בזמן.

מתי צריך להזמין אמבולנס פרטי?

מחלת שפעת המחמירה במהירות דורש מעורבות של רופא. אפשרות אחת היא להגיע אל קופות החולים באופן עצמאי, לפגוש רופא משפחה ולקבל הפניה להמשך טיפול. אפשרות אחרת דרמטית יותר ומתאימה למי שנמצא במצב קשה מהרגיל. אמבולנס פרטי עשוי למנוע את רוב הבעיות, היות והוא מגיע תוך זמן קצר עד פתח הבית או העסק. שירותים פרטיים אלו זמינים במשך 24 שעות, 7 ימים בשבוע, וניתנים על ידי צוות מנוסה.

לסיכום, גם עם מחלות עונתיות צריך לדעת להתמודד. יש לשקול הזמנת אמבולנס בכל מקרה של חשש להחמרה והופעת סימפטומים חדשים.

מכשור רפואי מציל חיים

אמבולנס כמובן הוא הפתרון הנכון במקרי חירום רבים אך במקרים מסוימים בהם ידוע על גורם סיכון רפואי משמעותי כגון מחלת לב וכיוצ"ב, מומלץ להצטייד בציוד רפואי ביתי שעשוי להציל חיים באותן דקות יקרות בהן ממתינים לאמבולנס. חברות מכשור רפואי מספקות ללקוחות הבייתיים ציוד רב ערך, בעל יכולת לספק מענה מיידי לבעיות קשות כגון דום לב ועל כן יש לשקול רכישה של ציוד כזה באם קיים מצב רפואי המצריך נקיטת צעדים בעלי פוטנציאל להציל חיים.

המאמר באדיבות משרד עו"ד דוד פייל ושות' המתמחה בתביעות רשלנות רפואית